Kollégát keresünk!
Rólunk Termékek Eshop Akciók Szolgáltatások Üzleteink Partnereink Szervíz Felvásárlás Kapcsolat
Header decoration wave | Duntel

Szolgáltatások

Shutterstock 562384081 | Duntel

Predaj

U nás nájdete široký sortiment nových aj používaných mobilných telefónov, tabletov a GPS. V našej ponuke sú aj vodeodolné, nárazuvzdorné a prachutesné mobilné telefóny, a telefóny s dvoma SIM kartami.

Poskytujeme rozsiahly sortiment príslušenstiev ako batérie do mobilov a tabletov, ochranné fólie na displej, dátové káble, nabíjačky na mobily a tablety, pamäťové karty, puzdra na mobily a tablety, držiaky, alebo náhradné diely, ktoré potrebujete pre svoj mobilný telefón.

Shutterstock 751905907 | Duntel

Servis

Vykonávame servis takmer všetkých značiek mobilných telefónov a tabletov. Špecializujeme sa na poškodené dotykové plochy, LCD, problémy s nabíjaním, výmenu mikrofónov aj reproduktorov, poruchy klávesníc, signálu, výmenu krytu, ale aj na opravu mobilu poškodeného vodou. Pri opravách, ktoré trvajú dlhšie sme Vám schopný zapožičať náhradný telefón.

Shutterstock 1009328290 | Duntel

Ostatné

Ponúkame komplexné služby vo viacerých oblastiach ako sú: kopírovanie a ukladanie telefónnych čísel, uloženie a tlač fotografie alebo videa nasnímaného pomocou telefónu, odblokovanie mobilu, odblokovanie ochranného kódu mobilu, výmena softvéru, nahratie navigácie do mobilu, inštalácia aplikácií, nahratie chýbajúceho jazyka do menu. Ak máte problém s používaním telefónu/tabletu, my Vás všetko naučíme.

Ponúkneme Vám aj darčekové poukážky v hodnote 10, 20 a 50 €.

Shutterstock 344808854 | Duntel

Výkup

Mobilný výkup je zákazníckou službou pre všetkých. Poskytujeme zákazníkom možnosť odkúpenia používaného mobilného telefónu. Zákazník tak môže priniesť svoj použitý mobilný telefón, za ktorý mu poskytneme zvýhodnenie na nákup nového telefónu - odrátame hodnotu starého telefónu z ceny nového. Pri výkupe platíme v hotovosti a ihneď.